TOSHIBA 43UA3A63DG

Kód: 470
Neohodnoceno
8 888 Kč
Skladem

Televize ANDROID LED, 108cm, 4K Ultra HD (50Hz), Direct LED, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4× HDMI, 2× USB, USB nahrávání, WiFi, Bluetooth, DLNA, Miracast, HbbTV, hlasové ovládání, Netflix, HBO GO, Google Assistent, párování s mobilním zařízením, VESA 100×100 mm, repro 20W, A+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro správné divácké zážitky je nejlepší vsadit na televizi 43" Toshiba 43UA3A63DG s pestrou paletou funkcí a špičkovým obrazem. Rozměrná hodnota úhlopříčky 43 " spolu s rozlišením 4K Ultra HD potěší každého, kdo shání televizi do všech pokojů filmových nadšenců. Neuvěřitelné rozlišení 4K díky osmi milionům pixelů na obrazovce nabízí dokonalý vizuální zážitek. Technologie Android TV vám otevírá zcela intuitivní propojení s vaším smartphonem a možnost instalace řady aplikací. Technologie LCD LED pomocí výkonných světelných diod ručí za jednotné odstíny živých barev až do rohů obrazovky. Funkce Miracast zprostředkovává sdílení obrazu z mobilu. Funkce Miracast umožňuje sdílení obrazu z mobilu.

Nejlepší přednosti televize 43" Toshiba 43UA3A63DG

 • Televize Toshiba disponuje úhlopříčkou 43"
 • Filmy a seriály v detailním 4K rozlišení
 • Typ tuneru DVB-T2 - HEVC je standardem na který plošně přechází veškeré pozemní vysílání
 • Televizor umožňuje využívat asistenta Amazon Alexa
 • Na televizoru je možné využívání Google Assistant
 • Hodnota snímkové frekvence 50 Hz vystačí pro hladký a plynulý obraz
 • Televize Toshiba je multifunkční po vzoru HbbTV, ta spojuje širokopásmový internet a televizní vysílání
 • Tzv. červené tlačítko vám umožní prohlížení ku příkladu TV programu, možnost opětovného přehrávání, zpravodajství nebo počasí
 • Varianta hlasového ovládání vás zbavuje nutnosti zastaralého tlačítkového ovládání TV
 • Předpřipravená WiFi technologie TV umožňuje prohlížení internetu
 • Možnost nahrávání obsahu na váš USB disk pro nahrávání filmů i seriálů a samozřejmě i jeho shlédnutí
 • Standard uchycení VESA s připravenými otvory se závitem ve vzájemné vzdálenosti 100×100 mm pro přichycení na držák
 • Přenosový protokol DLNA umožňující přehrávat média i s externími titulky

Mimořádná kvalita obrazu televize Toshiba

Sázíte na prvotřídní kvalitu obrazu? 43" Toshiba 43UA3A63DG s jemným rozlišením uchvátí vším, co dovede. Dovětek 4K připadá obrazovce s čtyřnásobným počtem bodů obrazu oproti televizím deklarovaným jako Full HD. Obraz televize Toshiba má tedy 3840 × 2160 bodů, a kvůli tomu nabízí výjimečnou úroveň detailů. Ani při velmi blízkém pohledu neutrpí žádnou ztrátu kvality, zůstává perfektně ostrý. Velkou jemnost obrazu oceníte jak u běžného obsahu, tak u filmů z velkokapacitních Blu-ray disků. I klasické filmy a seriály nenatočené v patřičném rozlišení se televize bude snažit přenést do vyššího a lehce je tak zdokonalí. Vedlejším, ale užitečným efektem vysokého rozlišení, bývá rychlejší chod různých aplikací, tyto televize totiž pořebují velmi výkonný hardware.

Kompatibilita s DVB-T2 a konektivita 43" Toshiba 43UA3A63DG

Pokud chytáte kanály na běžnou anténu, můžete hodit za hlavu jakékoli obavy. Nejnovější tuzemský standard pozemního vysílání DVB-T2 televize umí, nic dalšího už nebudete muset řešit. Do výbavy spadá DVB-S2 tuner, díky kterému lze přijímat signál ze satelitu, velmi oblíbený pro pestrý výběr programů a široké pokrytí. U uživatelů kabelové televize je možné připojit 43" Toshiba 43UA3A63DG pomocí tuneru schovaného pod zkratkou DVB-C. Stejně jako u smartphonů a počítačů, i zde vám bude k dispozici kromě nejrůznějších služeb a aplikací běžný prohlížeč pro brouzdání internetem. Pro spárování s další elektronikou poslouží Bluetooth signál. Téměř samozřejmou funkcí televize Toshiba je přehrávání obsahu z externích disků prostřednictvím USB portu. Tento model umí na taková externí zařízení i nahrávat.

Další chytré funkce a aplikace televize Toshiba

Televize Toshiba vám také mimo jiné nabídne aplikace a sociální sítě jako je YouTube, NETFLIX, HBO GO a Skylink Live TV. Televizor dovoluje použití Google Assistant.