Samsung Galaxy Fit e

Kód: 368
Neohodnoceno
1 099 Kč
Skladem

Fitness náramek - s přímým měřením tepu ze zápěstí, krokoměr, výpočet kalorií, monitoring spánku, připojení pomocí Bluetooth, s akcelerometrem, hodnota vodotěsnosti 50 m (5 ATM), kompatibilní s Android a iOS

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náramek Galaxy Fit E nové generace

Fitness s radostí

Buďte za všech okolností motivovaní pohybem. Na své zápěstí se už nebudete dívat z netrpělivosti, ale ze zvědavosti! Fitness náramek Galaxy Fit e na svém minimalistickém displeji zobrazuje všechny důležité statistiky a údaje, které vás budou neustále posouvat vpřed.

Sportování bez hranic

Užívejte si fitness aktivity bez jakéhokoli omezení. Galaxy Fit e od společnosti Samsung byl navržen tak, abyste dosahovali co nejpůsobivějších výkonů. Jeho provedení z odolného a ultralehkého materiálu zaručí, že mezi vámi a aktivním životním stylem už nebude stát žádná překážka.

Náramek, který se nezastaví

Připravte se na dechberoucí výkon fitness náramku Samsung Galaxy Fit e. Jedná se totiž o zařízení plné energie, která vám vystačí na sledování aktivit až po dobu tří dnů strávených pohybem. Navíc je náramek neustále ve spojení s vašim smartphonem a zobrazuje vám všechny přicházející notifikace.

Je na něj spolehnutí

S Galaxy Fit e budete připraveni opravdu na všechno. Vyznačuje se totiž vojenským standardem odolnosti a certifikací voděodolnosti 5ATM. Díky tomu si ho můžete vzít s sebou skutečně kamkoliv. Stačí už jen stanovit si své fitness cíle a vydat se tím správným směrem - rovnou za nimi!

V permanentním kontaktu

Přicházející hovory, notifikace, události z kalendáře vašeho telefonu… To všechno teď uvidíte i na displeji vašeho Galaxy Fit e od společnosti Samsung. Inteligentní fitness náramek totiž neustále komunikuje s vašim telefonem, a ulehčuje vám tak váš každodenní život.

Sleduje aktuální výkony

Každý pohyb se počítá! Fitness náramek Galaxy Fit e disponuje praktickou funkcí automatického sledování, pomocí které rozezná až tři různé aktivity: chůzi, běh a dynamické cvičení. Navíc díky skvělé kompatibilitě dokáže prostřednictvím aplikace Samsung Health odeslat vaší aktuální tepovou frekvenci na váš smartphone.

Spánek pod kontrolou

Ciťte se vždy odpočatí a v pohodě. Náramek Galaxy Fit e od společnosti Samsung se postará také o to, abyste si každý den dopřáli co nejzdravější a nejefektivnější spánek. Podrobně totiž analyzuje vaše spánkové návyky, detekuje vaše pohyby a ráno vám nabídne detailní přehled informací o tom, jak váš spánek probíhal.

Vezměte ho kamkoli

Galaxy Fit e je náramek, který vás s radostí bude doprovázet na všech toulkách světem. A přitom vám nebude vůbec překážet - právě naopak. Díky svému lehkému a minimalistickému designu je jeho používání intuitivní, jednoduché a ničím nezatěžující. Naplno si tedy vychutnávejte jeho funkce, kamkoliv půjdete.