PHGR 7000 kontaktní gril PHILCO

Kód: 1784
Tip
Neohodnoceno
2 999 Kč
Skladem

Kontaktní Grill
Opravdové grilování po celý rok s grilem PHGR 7000 od PHILCA . Budete zbožňovat krásné grilované linky na mase a zamilujete se do jednoduchosti celé přípravy i následném úklidu. Díky topnému tělesu přímo na grilovací desce využijete maximum z vytvořeného tepla a budete skutečně grilovat a to i pořádné fláky masa. Tento gril je možné používat buď v poloze kontaktního grilu nebo barbecue při rozložení, kdy získáte větší grilovací plochu. Navíc má každá deska nezávislé ovládání teploty a proto můžete na jedné grilovat a na druhé jen jídlo přihřívat.
Na grilu oceníte i jeho vizuální stránku. Gril je vyroben v nerezovém designu a má dominantní ovládací panel s LED digitálním displejem. Mezi další vychytávky grilu patří pevné nastavení výšky horní grilovací desky, díky čemuž nerozmačkáte měkké potraviny, nebo výsuvný odkapávací tácek, který se vysouvá velmi prakticky na boku spotřebiče.
Grilovací desky jsou potaženy nepřilnavou vrstvou Xylan®, která zajistí ještě lepší výsledek grilování, je snadná na čištění a grilovací desky je možné umístit díky tomu do myčky. Do myčky je pak také možné vkládat odkapávací misku.

Vlastnosti:
Žebrované grilovací desky s nepřilnavým povrchem Xylan®
Nezávislé termostaty pro ovládání teploty každé desky
Poloha panini nebo barbecue (rozožené)
Nastavení výšky horní desky
Odkapávací miska na boku
Tepelně izolované držadlo grilu
Možnost vertikálního uložení a uzamčení desek k sobě
Maximální teplota až 230°C
Digitální LED displej s časovačem
Možnost mytí vyjímatelných částí v myčce
Příkon 2000 W

Technické parametry:
Velikost grilovací desky: 29x23 cm
Příkon: 2000 W
Materiál: Nerez
Rozměry: 16,5 x 36 x 31,5 cm
Hmotnost: 4,5 kg