Mi Band 6 XIAOMI

Kód: 1868
Tip
Neohodnoceno
1 299 Kč
Skladem

Více informací na první pohled
Celá obrazovka s úhlopříčkou 1,56 "AMOLED byla vylepšena ve všech ohledech. Snadná kontrola textových zpráv, hovorů a oznámení rychlým pohledem.
Přesně řezané hrany, vynikající klasický tvar
Mi Smart Band 6 se drží klasického tvaru s inovativní velkou obrazovkou a zaoblenými hranami, takže je pohodlný na nošení.
326ppi AMOLED displej
Poprvé pomocí velkoplošného displeje AMOLED můžete nastavit pozadí na obrázek milovaného člověka, domácího mazlíčka nebo vašeho oblíbeného uměleckého díla, takže pokaždé, když zvednete zápěstí, bude váš den jasnější.
Denní a noční ochrana
Saturace krve kyslíkem je důležitým fyziologickým parametrem dýchacího cyklu lidského těla. Zůstaňte v souladu se svým tělem, měřte kdykoli a kdekoli!
Monitorování spánku - Upřednostněte dobrý spánek
Smart Band přesně zaznamenává dobu spánku, hluboký spánek, lehký spánek a REM spánek na základě změn srdeční frekvence a poskytuje vědecké rady, které vám pomohou rozvíjet pravidelné spánkové návyky.

Více zdravotních funkcí - Plně pochopte svoji fyzickou kondici
Monitorování stresu
Sledování zdraví žen
Dýchací cvičení

30 fitness režimů - Osobní trenér na zápěstí
Mi Smart Band 6 nyní obsahuje 19 nových fitness režimů, jako je HIIT, Basketball, Box a Zumba. Doba cvičení, spálené kalorie a srdeční frekvence jsou na první pohled jasně viditelné, což umožňuje efektivnější cvičení.
50 metrů vodotěsnost Automatické rozpoznání zdvihu
Hodnocení 5 ATM pro vodotěsnost znamená, že můžete Mi Smart Band 6 nosit v bazénech nebo surfovat na pláži. Při plavání si můžete vybrat z pěti různých plaveckých stylů pro přesnější sledování.

Technické parametry:
Displej: 1,56" AMOLED
Rozlišení displeje: 152 x 486 px
Barevná hloubka: 326 PPI
Jas dipleje: až 450 nitů
Voděodolnost: 5ATM
Bluetooth: ANO (verze 5.0)
Délka řemínku: 155-219 mm
Baterie: 125 mAh, Lithium-iontová polymerová, výdrž až 14 dní
Podporované systémy: Android 5.0 nebo iOS 10.0 a vyšší
Čistá hmotnost těla: 12,8 g
Rozměry těla: 47,4 × 18,6 × 12,7 mm
Podporované cviky: Běžecký pás, Freestyle, Venkovní běh, Jízda na kole, Chůze, Plavání v bazénu, Veslovací trenažér, Eliptické, Vnitřní cyklistika, Jóga, Švihadlo, Tanec, Fitness ve vnitřních prostorách, Gymnastika, HIIT, Základní trénink, Strečink, Bowling, Badminton, Boxing, Stepper, pilates, basketbal, volejbal, stolní tenis, kriket, bruslení, kickbox, pouliční tanec, zumba