LG 65UM7100PLA

Kód: 395
Neohodnoceno
13 999 Kč
Skladem

Televize SMART LED, 164cm, 4K Ultra HD, TruMotion 1600 (50Hz), Direct LED, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3× HDMI, 2× USB, CI+, USB nahrávání, WiFi, Bluetooth, DLNA, Miracast, herní režim, hlasové ovládání, Netflix, HBO GO, Google Assistent, Amazon Alexa, WebOS 4.0, VESA 300×300 mm, repro 20W, A+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro chvíle odpočinku je nejlepší vsadit na televizi 65" LG 65UM7100PLA s dokonalým obrazem a skvělými funkcemi. Plně dostačující velikost úhlopříčky 65 " společně s rozlišením 4K Ultra HD je ideální volbou pro plnohodnotné sledování filmů i televize. Rozlišení 4K vám pomůže objevit detaily, o kterých jste neměli ani ponětí. Technologie LCD LED za pomoci světelné diody jistí jednotné odstíny živých barev až k samým krajům obrazovky. Smart technologie televize přináší pestrou paletu multimediálních aplikací. Funkce Miracast zprostředkuje sdílení obrazu z mobilu. Funkce Miracast dovoluje sdílení obrazu z mobilu.

Zajímavé parametry televize 65" LG 65UM7100PLA

 • Televize LG má obrazovku o úhlopříčce 65"
 • Filmy a seriály v detailním 4K rozlišení
 • Typ tuneru DVB-T2 - HEVC je standardem na který plošně přechází veškeré pozemní vysílání
 • Možné je využití asistenty Amazon Alexa a Google Assistant
 • Hodnota snímkové frekvence 50 Hz vystačí pro plynulý obraz
 • Červené tlačítko na ovladači nabízí možnosti procházení např. programů TV stanic, archivů, zpětné přehrávání, nebo třeba hraní her
 • Varianta ovládání hlasem eliminuje nutnost nudného ovládání televizoru pomocí tlačítek
 • Herní režim snižuje odezvu na minimum při hře, tím pádem máte naprostou kontrolu nad hrou
 • Předpřipravená WiFi technologie televize pro připojení k síti
 • Funkcionalita nahrávání na flash disk pro uložení oblíbených filmů a samozřejmě i jeho přehrání
 • Standard uchycení VESA s předem připravenými závity pro šrouby od sebe vzdálené 300×300 mm pro montáž na stěnu
 • Multimediální protokol DLNA přenášející pomocí sítě soubory do TV pro jejich snadné zobrazení a přehrání

Vysoce kvalitní obraz televize LG

Kvalita obrazu je pro vás nadevše? 65" LG 65UM7100PLA s výjimečným obrazem a jemným rozlišením uchvátí vším, co dovede. Označení 4K připadá panelu s celkem čtyřnásobným počtem bodů obrazu, než mají zavedené Full HD obrazovky. Obraz televize LG se tedy skládá z 3840 × 2160 bodů, a právě díky tomu dosahuje vysoké úrovně detailů. Ani při sledování z menší vzdálenosti není rozmazaný a je dokonale ostrý. Vysokou jemnost obrazu vám přijde vhod jak u seriálů, sportu nebo dokumentů, tak například u Blu-ray filmů. I starší filmy či seriály, které nejsou točené v ideálním rozlišení, umí televize zpracovat dopočítáním a trochu je tím zdokonalí. Nečekaným efektem vysokého rozlišení bývá plynulejší fungování přidaných aplikací a funkcí, tyto televize dostávají výkonnější hardware.

Tuner pro DVB-T2 a další funkce 65" LG 65UM7100PLA

Pokud si vystačíte s běžnou anténou, o správný příjem mít strach nemusíte. Nejnovější standard pro pozemní vysílání DVB-T2 televizor zvládne, vyřešíte tak jednoduše celý aktuální přechod. Jelikož obsahuje DVB-S2 tuner, lze přijímat signál ze satelitu, oblíbený pro větší pokrytí a řadu programů. Jste-li příjemci kabelové televize, pak se zapojí 65" LG 65UM7100PLA pomocí tuneru DVB-C. Tak jako u všech počítačů, i zde je mimo specifických aplikací a služeb k dispozici běžný prohlížeč pro brouzdání internetem. Pro snadné spojení s reproduktory, klávesnicí a podobnou elektronikou je připraveno Bluetooth. V podstatě samozřejmou funkcí televize LG je zobrazení obsahu z externích disků prostřednictvím USB konektoru. Tento model k tomu dovede na disk nahrávat.

Další chytré funkce a aplikace televize LG

Televize 65" LG 65UM7100PLA vám také mimo jiné nabídne aplikace a sociální sítě jako je YouTube, NETFLIX, HBO GO a Facebook. Televize LG vám také mimo jiné nabídne aplikace a sociální sítě jako je YouTube, NETFLIX, HBO GO a Facebook. Televizor dovoluje použití asistenty Amazon Alexa a Google Assistant.