LG 49SM8050

Kód: 422
12 999 Kč
Skladem
Televize SMART LED, 123cm, 4K Ultra HD, 50Hz, HDR10, HLG, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4× HDMI, 2× USB, USB nahrávání, LAN, WiFi, Bluetooth, HbbTV, HBO GO, WebOS 4.5, VESA 200×200 mm, repro 20W, DTS HD, A

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro sledování oblíbených filmů a pořadů si zasloužíte televizi 49" LG 49SM8050PLC s dokonalým obrazem a skvělými funkcemi. Zcela dostačující velikost úhlopříčky 49 " ruku v ruce s rozlišením 4K Ultra HD je dobrou volbou pro toho, kdo hledá televizi do pokoje velmi náročného diváka. Dokonalé rozlišení 4K nabízí bezchybně hladký a hluboký obraz. Výrobcem užitá technologie LCD LED za pomoci světelné diody slibuje jednotné odstíny živých barev po celé ploše obrazovky. Smart technologie televize přináší netušené multimediální možnosti.

Nejvýznamější funkce televize 49" LG 49SM8050PLC

  • Televize LG s pěknou úhlopříčkou 49"
  • Filmy, sport nebo seriály vyniknou ve vysokém 4K rozlišení
  • Dynamický rozsah HDR vám přináší nadprůměrně dynamický a přirozený zážitek
  • Typ tuneru DVB-T2 - HEVC je standardem na který plošně přechází veškeré pozemní vysílání
  • Hodnota obnovovací frekvence 50 Hz vystačí pro hladký a plynulý obraz
  • Televize LG nabízí univerzální využití po vzoru HbbTV, ta kombinuje televizní vysílání a širokopásmový internet
  • Tzv. červené tlačítko otevírá možnosti pročítání například TV programu, přehrávání pořadů od začátku, zpravodajství a informací o počasí
  • Předpřipravená WiFi technologie televizoru umožňuje připojení k internetu
  • Funkcionalita nahrávání obsahu na USB disk pro uložení libovolného filmu i seriálu a opětovného přehrávání
  • Standard VESA uchycení s předem vyříznutými závity s vzdálenosti 200×200 mm pro instalaci na držák

Vysoce kvalitní obraz televize LG

U dobrých filmů stojí za to, vytěžit z kvality obrazu na maximum. 49" LG 49SM8050PLC s jemným rozlišením je pro vás ideální. Označení 4K připadá obrazovce s celkem čtyřnásobným počtem takzvaných obrazových bodů, než mají zavedené Full HD obrazovky. Obraz televize LG má tedy 3840 × 2160 bodů, a právě díky tomu nabízí dobrou úroveň prokreslení a detailů. Ani při bližším pohledu neztrácí kvalitu a zůstává perfektně ostrý. Nadprůměrné rozlišení si užijete u velkého množství obsahu, seriálů nebo filmů, zejména těch z Blu-ray disků. I klasické filmy a seriály natočené v nedostatečném rozlišení zkusí televize přenést do vyššího a jejich obraz víc vynikne. Tak trochu vedlejším efektem vysokého rozlišení bývá rychlejší běh chytrých funkcí a aplikací, hardware těchto televizí je totiž silnější.

Praktické funkce a DVB-T2 tuner televize 49" LG 49SM8050PLC

Jestliže využíváte klasickou anténu, o správný příjem mít strach nemusíte. Nové tuzemské vysílání DVB-T2 televize zvládne, žádné další komplikace pro vás nenastanou. S integrovaným DVB-S2 tunerem můžete přijímat signál ze satelitu, s oblibou využívaný kvůli vysokému pokrytí i množství programů. Jste-li příjemci kabelové televize, pak se zapojí 49" LG 49SM8050PLC pomocí tuneru DVB-C. Pro zprovoznění všech funkcí je třeba internet, pro který vyžijete klasických konektor známý z počítačů. Pokud s kabelem zápasit nechcete, připojíte se k internetu bezdrátově, prostřednictvím WiFi. Pro připojení jiné elektroniky se lze spolehnout na Bluetooth. Jednoduchou ale velmi užitečnou funkcí televize LG je čtení obsahu z externích disků prostřednictvím USB portu. S tímto modelem je možné i naopak obsah na disk nahrát. Mezi podporované zvukové formáty patří DTS HD.

Další chytré funkce a aplikace televize LG

Televize LG vám také mimo jiné nabídne aplikace a sociální sítě jako je HBO GO.