HP M28w LaserJet Pro

Kód: 332
Neohodnoceno
3 299 Kč
Skladem

Tato multifunkční laserová tiskárna vás překvapí svými rozměry a špičkovou kvalitou tisku. Rychlost tisku je až 18 str. za minutu a tisk první stránky proběhne již za 8,2 s. Tiskárna je vybavena LCD displejem s ikonami pro snadné ovládání. Skenovaný soubor je možné provádět rovnou do formátu PDF nebo posílat přes e-mail. Připojední je možné přes vysokorychlostní port USB 2.0 nebo přes Wi-Fi. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

HP LaserJet Pro M28w vysoká kvalita bez vysokých nákladů

Získejte laserové multifunkční zařízení, které tiskne až 18 str./min. ve vysoké kvalitě, umožňuje skenovat přímo do vašeho emailu, a to vše bez vysoké pořizovací ceny. K úsporám energie přispívá chytrá technologie HP Auto-On/Off.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Hlavní přednosti:

  • Rychlost tisku až 18 str./min.
  • Rychlost kopírování až 18 str./min.
  • Připojení přes Wi-Fi nebo USB port.
  • Aplikace HP Smart.
  • Kompaktní rozměry 360 x 264 x 197 mm.

Vysoká produktivita v malém těle

Využijte svůj čas na maximum, tiskněte a kopírujte s rychlostí až 18 stran za minutu. Skenovat můžete rovnou ve formátu PDF nebo přímo do e-mailové schránky. Odpadne vám zdlouhavé nahrávání do schránky a konverze formátu. A to vše s multifunkčním zařízením v minimalistickém provedení 360 x 264 x 197 mm.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vždy kvalitní tisk

Multifunkční tiskárna HP LaserJet Pro M28w udržuje výbornou kvalitu při každém tisku. o tisk se starají originální HP kazety s čipem.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Jde to i bez laptopu

Můžete tisknout soubory přímo z vašeho smartphonu a tabletu nebo do vašich chytrých zařízení naskenovat požadovaný list bez přístupu k síti. Připojení je zprostředkováno pomocí Wi-fi. Vše je dobře ovladatelné přes aplikaci HP Smart.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Multifunční laserová tiskárna HP LaserJet Pro M28w vás překvapí svými rozměry a špičkovou kvalitou tisku. Rychlost tisku je až 18 str. za minutu a tisk první stránky proběhne již za 8,2 s. Tiskárna je vybavena LCD displejem s ikonami pro snadné ovládání.  Skenovaný soubor je možné provádět rovnou do formátu PDF nebo posílat přes e-mail. Naskenovaný soubor může být uložen také ve formátu JPG, RAW (BMP), PNG, TIFF. Díky aplikaci HP Smart můžete tisknout z cloudu, skenovat ze smartphonu nebo dokonce objednávat zboží z e-shopu. Připojení je možné přes vysokorychlostní port USB 2.0 nebo přes Wi-Fi. Tiskárna využívá HP kazety CF244A HP 44A s originálním  čipem a disponuje kompaktními rozměry 360 x 264 x 197 mm a váhou 5,4 kg.