Hisense RB406N4AC2

Kód: 386
Neohodnoceno
10 999 Kč
Skladem
lednice s mrazákem dole • energetická třída A++ • objem chladničky 223 litrů • objem mrazničky 89 litrů • hlučnost 39 dB • klimatická třída SN,N,ST,T • Total No Frost • Super Freeze • Multi Air Flow • LED displej • LED osvětlení • 188,2×59,5×63,7 cm
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Atraktivní design

 

Volně stojící kombinovaná chladnička Hisense RB406N4AC2 nabízí celkový objem až 312 litrů a netradiční provedení v nerezovém vzhledu Inox Look.

S dotykovým ovládáním nastavíte během chvíle vše potřebné a díky přehlednému LED displeji budete mít potraviny vždy pod kontrolou. Velkou výhodou je pak antibakteriální úprava těsnění, která minimalizuje výskyt mikroorganismů a usnadňuje tak udržování čistoty uvnitř spotřebiče.

Samozřejmostí je také možnost nezávislého nastavení teploty v chladicí a mrazicí části chladničky. Zaměnitelné otevírání dveří pak zaručí, že spotřebič dokonale zapadne do zbytku kuchyně. 

Hisense RB406N4AC2 Inox Look nerezový vzhled

 

Prostorná chladnička

Hisense RB406N4AC2 XXL zásuvka

Chladicí část kombinované chladničky Hisense RB406N4AC2 poskytuje kapacitu až 223 litrů a skvěle tak poslouží i ve větší domácnosti. Výkonné LED osvětlení se postará o dokonalé nasvícení každého koutu chladničky a vy tak snadno vše najdete.

Vnitřní prostor je přehledně rozdělen do 3 skleněných polic, XL zásuvky s nulovou zónou a prostorné XXL zásuvky, která se skvěle hodí především pro skladování ovoce a zeleniny.

Další úložný prostor je pak k dispozici ve dveřích spotřebiče, zde se nachází 3 samostatné přihrádky.


Rychlé mrazení potravin

 

Mrazicí prostor najdete ve spodní části chladničky Hisense RB406N4AC2 a může se pochlubit kapacitou až 89 litrů. Potraviny je zde možné uložit do 3 prostorných zásuvek. Přední strana přihrádek je průhledná a vy tak máte vždy dokonalý přehled o jejich obsahu.

Mraznička vyniká také nadprůměrným mrazicím výkonem, v průběhu 24 hodin snadno zmrazíte až 12 kg potravin.

Unikátní technologie Super Freeze urychluje zmrazení nově vložených potravin, které si tak uchovají původní chuť a nutriční hodnoty.

Hisense RB406N4AC2 Super Freeze

 

Bez nutnosti odmrazování

Hisense RB406N4AC2 Total No Frost

S kombinovanou chladničkou Hisense RB406N4AC2 již nemusíte ztrácet čas zdlouhavým odmrazováním spotřebiče. Technologie Total No Frost minimalizuje tvorbu námrazy nejen na povrchu potravin, ale také v celém interiéru chladničky. Zároveň nedochází ani ke zbytečnému plýtvání energie.

Unikátní funkce Multi Air Flow pak zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu v celém prostoru chladničky a to bez nežádoucích teplotních výkyvů. V případě výpadku elektrického proudu se nemusíte obávat rychlého kažení potravin, chladnička udržuje konstantní teplotu až po dobu 16 hodin.


Tichý a úsporný provoz

 

Chladnička Hisense RB406N4AC2 potěší úsporným provozem a právem se řadí ke spotřebičům z energetické třídy A++. Nemusíte mít ani obavy, že by vás chladnička příliš vyrušovala. Pyšní se totiž velmi nízkou hlučností, která nepřesáhne hodnotu 39 dB.

Jedná se o spotřebič z klimatické třídy SN, N, ST, T, ideálních provozních výsledků tedy dosáhnete, pokud chladničku umístíte do prostoru s okolní teplotou v rozmezí 10 až 43 °C.

Hisense RB406N4AC2 Energetická třída A++