Genius SP-HF1800A

Kód: 593
Neohodnoceno
1 399 Kč
Skladem

Reproduktory k počítači jsou běžnou součástí naší výbavy. Proč si tedy nedopřát opravdu dobrý a kvalitní zvuk? Aktivní tříásmové stereo reproduktory SP-HF 1800A Genius představují vyšší standard moderní reproduktorové stereosoustavy. Ozvučnice reproboxů je zhotovena z MDF desek o tloušťce 9 mm, čelo pak tvoří plast, ve kterém jsou osazeny dva shodné středobasové měniče a jeden výškový. Nechybí ani ovládací prvky pro úpravu tónů (basů a výšek) a celkové hlasitosti, které jsou umístěny na pravém, aktivním boxu. Pro připojení sluchátek je na boxu umístěna zdířka na 3,5mm stereo jack.

Hi-Fi za rozumnou cenu

Sestava disponuje celkovým hudebním výkonem 50 Wattů, což je 25 W RMS na reproduktor. Pro reprodukci zvuku slouží jeden 4" basový, jeden 4" středový a jeden výškový 1" reproduktor. Díky velmi dobrému frekvenčnímu rozsahu celé sestavy, který činí slušných 20 Hz až 20 kHz, a slušnému odstupu signálu od šumu (85 dB), je možné využít sestavu nejen k PC, ale i k dalším hudebním zdrojům. Sestavu lze snadno připojit k TV, MP3, nebo CD přehrávačům a všem běžným zvukovým kartám, nebo jiným přenosným přístrojům.

Tato reprosoustava je určena těm, kteří si kromě dobrého zvuku chtějí vychutnat také příjemný a elegantní design tohoto modelu. Odměnou vám bude kvalitní zvuk, který vynikne při poslechu jakékoliv druhu hudby.