Denver SW-170

Kód: 230
1 199 Kč
Skladem

Chytré hodinky 1.3" IPS LED , krokoměr, senzor srdečního tepu, kalorie, čas, krokoměr, měření tepové frekvence, spánková aktivita, výpočet spálených kalorií, Bluetooth, výdrž baterie až ,IP67, Vlastní OS

Detailní informace

Detailní popis produktu

Denver SW-170, šedá

 

Hodinky už vám nemusí ukazovat pouze čas, ale společně s ním i mnoho dalších informací! S chytrými hodinkami Denver SW-170 budete mít dokonalý přehled o svých sportovních výkonech, zdraví, spánku i dění na sociálních sítích. Zároveň vám díky nim neunikne jediná sms zpráva, hovor či důležitý e-mail. Se svým smartphonem je totiž snadno a bezdrátově propojíte pomocí Bluetooth.

 

Atraktivní vzhled a špičková výdrž

 

Hodinky vždy patřily mezi módní doplňky a jinak tomu není ani v případě smartwatch. Právě proto byl při výrobě modelu Denver SW-170 kladen velký důraz na design. Hodinky se tak pyšní stylovým vzhledem v elegantní šedé barvě, prodyšným páskem i kvalitním IPS LED displejem o velikosti 1,3 palce. Stupeň krytí IP67 pak zaručuje opravdu vysokou odolnost proti vniknutí prachu i vody. Vybaveny jsou vlastním operačním systémem a baterií s kapacitou 150 mAh. Ta na jedno nabití vydrží 7 až 10 dní při Bluetooth, ve standby režimu se tato doba ještě prodlouží, a to až na 15 dní.

 

Množství funkcí

 

Stačí jediný pohled na zápěstí a ihned máte přehled o počtu kroků, spálených kaloriích i ušlé vzdálenosti. Hodláte změnit životní styl? Pak jistě využijete multi-sportovní režim s výběrem 8 sportovních aktivit. Vestavěný HR senzor se stará o měření vašeho tepu, samozřejmostí je také indikátor krevního tlaku. Hodinky však nesundávejte ani na noc, získáte díky nim kompletní monitoring spánku. Pro úsporu baterie hodinky po pár minutách neaktivity automaticky přecházejí do úsporného režimu. Pro jejich opětovné probuzení stačí otočit zápěstím či zatřást rukou.

Specifikace

Bluetooth smartwatch se snímačem srdeční frekvence
1,3 ""displej IPS na celou obrazovku
Jednoduché ovládání dotykovým tlačítkem
Multi-sportovní režim (běh, chůze, Indoor běh a cyklistika)
Notifikace SMS, e-maily, události v sociálních médiích
Vestavěný snímač srdeční frekvence
IP67 prach a vodotěsnost
Monitoring spánku
Krevní tlak
Chytré probuzení hodinek - otočením zápěstí
Kompatibilní s: Android 4.4 a vyšší, iOS 8 a vyšší
Baterie 150 mAh, 7-10 dní výdrž při Bluetooth, 15 dní výdrž ve standby
Kompatibilní s Apple Health