BUXTON BHP 7501

Kód: 287
Neohodnoceno
999 Kč
Skladem

Náhlavní uzavřená sluchátka s Bluetooth připojením nabízejí skvělý zvuk. Lehké provedení s měkkým polstrováním skvěle sedí, výdrž až 15 hodin, doba nabíjení cca 1,5 h, frekvenční rozsah 20 Hz – 20 kHz, integrovaný mikrofon, ovládání 4 tlačítky, vstupy microUSB a 3,5mm jack, stavová LED dioda.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

BUXTON BHP 7501 BT sluchátka

Výkonná zároveň elegantní sluchátka potěší každého, kdo si rád dopřává kvalitní poslech na jakémkoliv místě a kdykoliv. Lehké do detailu propracované provedení poskytuje potřebný komfort i pro dlouhodobé nošení.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Proč BUXTON?

  • Pevná konstrukce s pohodlnými náušníky
  • Bluetooth 4.1 s dosahem až 10 metrů
  • Výdrž baterie 15 hodin
  • Snadné ovládání
  • Integrovaná LED dioda pro indikaci stavu baterie a aktuálního stavu sluchátek

Luxusní zvuk

Sluchátka jsou navržena tak, aby přinášela velmi kvalitní zvukový přednes s hlubokými basy a čistými výškami. O co nejlepší podání zvuku se starají 40 mm výkonné měniče, díky nim si vždy poslech užijete i do toho nejmenšího detailu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Propracování a kvalita

Lehká a velmi odolná konstrukce zajistí správnou stabilitu a potřebné pohodlí při nošení. Náušníky sluchátek vám poskytují téměř dokonalé odhlučnění a díky měkkému polstrování jsou stále velmi pohodlná, a to i při dlouhodobém poslechu.

Buďte stále v dosahu

Spárování sluchátek se smartphonem nebo jiným zařízením, zajišťuje technologie Bluetooth 4.1, připojení je velmi snadné a stabilní. Nechybí ani mikrofon, díky kterému lze vyřizovat telefonní hovory. Ovládání je uloženo na těle sluchátka a nabízí standardní funkce, vše řídíte 4 tlačítky. Na jedno nabití 1,5 h můžete poslouchat oblíbenou hudbu až 15 hodin.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Náhlavní souprava BUXTON BHP 7501 nabízí kvalitní poslech hudby s vyváženými tóny. Lehká odolná konstrukce slibuje pohodlí i při dlouhodobém nošení. Kromě telefonu si můžete spárovat například tablet, notebook nebo chytré hodinky a to díky technologii Bluetooth 4.1. Doba přehrávání je 15 hodin na jedno nabití. Součástí balení USB/micro USB nabíjecí kabel a audio kabel s 3,5 mm Jackem.